Prace licencjackie i magisterskie.

Magister - LicencjatSpecjalizujemy się w pisaniu prac licencjackich i magisterskich z pedagogiki, psychologii, socjologii i resocjalizacji.

Gotowe prace z PraceDyplomowe.edu.pl

Napisz do nas!


Wyślij swój temat a

w 15 minut podamy cenę i termin

.

* Temat pracy:
Imię:
* Adres e-mail:
 
* oznaczone pola są obowiązkowe

Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.

Regulamin

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niezgodne z prawem wykorzystywanie prac, które naruszałyby Art. 272 Kodeksu Karnego a w szczególności obowiązujące Prawo Autorskie.

W chwili rozpoczęcia współpracy ustalone zostają: cena, terminy płatności, terminy realizacji zlecenia oraz zasady dokonywania płatności.

Realizacja usług wykonywana jest etapami. Klient dokonuje wpłat przed realizacją kolejnych części zlecenia. Ich przekazanie może nastąpić tylko i wyłącznie po wpłynięciu pieniędzy na konto.

Wniesiona opłata gwarantuje naniesienie niezbędnych poprawek zgodnych z wcześniejszymi wytycznymi od Klienta oraz w całości pokrywa koszty wykonania zlecenia.
Zamówienia przyjmowana są wyłącznie w formie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Odbiór materiałów szkoleniowych odbywa się przez pocztę elektroniczną.Copyright © by Prace-Licencjackie.edu.pl - pisanie prac licencjackich i magisterskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie opracowań naukowych, w tym prac licencjackich i magisterskich, w sposób sprzeczny z prawem autorskim lub kodeksem karnym.